Originální doplňky Morsø

Morsø znamená více než jen krbová kamna. Představujeme vám sortiment našich doplňků. Mají též, jak je u Morsø obvyklé, exkluzivní design.
Podložka - Slouží k ochraně horní desky kamen, na niž sestaví konvička. Je vyrobena z litiny a má originální znak Morsø z 19. století Krbová rukavice - Praktická ochranná rukavice. Vyberte si mezi vatovanou bavlněnou nebo zhotovenou ze silné kůže. Krbové nářadí CLASSIC DE LUXE - Krásná trojdílná krbová souprava se stojanem a bílými držadly z porcelánu. Podlahové desky - Morsø nabízí široký výběr podlahových desek ze skla nebo lakované oceli.
Litinové kouřovody, koleno, zděř - Průměr 120 mm (vhodné pro modely 2BUO, 3310). Krbové nářadí CLASSIC - Trojdílná souprava se stojanem s motivem veverky. Krbové nářadí nové generace - Trojdílná souprava v jednoduchém, nadčasovém stojanu. Zásobník na dřevo
Litinové konvice - Matně černé litinové konvice nejsou pouze dekorací, ale účinně zvlhčují klima interiéru. Obsah 2 l a 4,5 l. Rošt, uhelné vložky, litinová lopatka - Velmi snadno můžete svá kamna Morsø uzpůsobit pro topení uhlím. Litinové vložky do ohniště napomáhají lepšímu spalování tuhých paliv. Instalace kamen a údržba - Pro instalaci a pravidelnou údržbu kamen používejte originální materiál Morsø. Nabízíme Senotherm sprej, sprej k čištění sklad, těsnící provázek, keramické lepidlo, přilnavé těsnící vlákno pod sklo.

návrat